استفاده بهتر از امکانات سایت ملواز (همانند یک اپلیکیشن)

با توجه به امکانات مختلف سایت ملواز و احتمال آنکه کاربران زیادی ممکنه است از آن آگاه نباشند و یا در استفاده از آنها دچار مشکل هستند از این رو در این مطلب سعی خواهیم کرد نکاتی را یاد آور شویم که بتوانید با یادگیری آن از سایت ملواز استفاده بهتر و کاربردی تری تا زمان آماده و انتشار اپلیکیشن ملواز برای اندروید و iOS داشته باشید.

1- ورود به سایت فقط با یک کلیک! (همانند یک اپلیکیشن موبایلی)

اگر شما از آن دسته کاربران ملواز هستید که با دستگاه موبایل و تبلت وارد سایت میشود به صورت عادی هربار وارد مروگر خود شده و سپس وارد سایت میشوید، اینکار برای شما که ممکنه است روزانه که وارد سایت شوید سخت و خسته کننده باشد! اما با روش زیر میتوانید همچون یک اپلکیشن موبایل یک آیکون اختصاصی برای ورود به سایت در کنار سایر اپ ها و ایکون ها در موبایل خود داشته باشید.

در اندروید از روش زیر این قابالیت رو مروگر پیشفرض و یا مرورگر گوگل کروم (پیشنهادی) فعال کنید :

https://dl.songsara.net/RaMt!N/98/1-Farvardin/Android%20SS.gif

و در دستگاه IOS از روش زیر و در مروگر Safari :

2- گوش دادن به موسیقی و ادامه ی جستجو در مطالب ملواز بدون قطع شدن موسیقی)

برای آن که بتوانید به موسیقی دلخواه که در یک پست از سایت اجرا کرده و به صورت آنلاین گوش دهید و همزمان نیز بتوانید به صفحات دیگر سایت رفته و یا موسیقی دیگری را اجرا کنید کافیست در صفحه ی که ابتدا موسیقی که میخواهید اجرا شود همانند تصویر زیر نگه دارید و ادامه کار را با باز کردن یک تب جدید در مرورگر خود دنبال کنید.در این حالت موسیقی در حال پخش حتی اگر به سایت دیگری نیز وارد شوید قطع نشده و میتوانید به وب گردی خود همراه با شنیدن موسیقی دلخواه ادامه دهید.

2- اضافه کردن آلبوم های محبوب خود به لیست علاقمندی ها

شاید برای شما هم پیش آمده است که چند آلبوم جدید یا قدیمی را مایل باشید به یک لیست اضافه کنید تا هربار با ورودبه سایت به راحتی به آن آلبوم برای شنیدن و یا دانلود آن دسترسی داشته باشید.برای اینکار کافیست روی آیکون مورد نظر کلیک کنید تا به لیست علاقمندی ها خود اضافه شود.

3- ایجاد پلی لیست دلخواه از موسیقی های محبوب تان

برای آنکه بخواهید برای خود یک مجموعه از موسیقی های محبوب و دلخواه را در یک پلی لیست گرد هم آوردید و آن را گوش دهید کافیست به صورت زیر به لیست پخش خود اضافه نمایید و سپس از بخش پروفایل کاربری “لیست پخش من” را انتخاب کنید تا پلی لیست ساخته ی شده توسط شما نمایش داده شود.

لیست پخش ملواز

4 – دانلود در سیستم عامل های اندروید و iOS و ویندوز.

اگر شما مشکلی در دانلود در سیستم های مختلف دارید کافیست این آموزش را مطالعه نمایید تا پس از آن به راحتی بتوانید آثار مورد علاقه ی خود را به راحتی و با سرعت بالا دانلود و دریافت نمایید.